top of page
2.png
2.png

Ahojte,

volám sa Zuzana Hríbová a profesionálne sa venujem masírovaniu, terapiám Access Bars® a Theta Healingu®, ktoré potešia vaše telo i dušu. 

 

O mne

Cesty v živote sú nevyspytateľné. Už od mala som pátrala po tom aký je môj talent. Okúsila som mnoho odvedví a profesií no po prvej masáži som vedela že milujem ten pocit keď prúdi energia cez dotyk. Spočiatku som nerozumela tomu akú silu môže mať a ako dokáže liečiť. Masírovaniu sa profesionálne venujem vyše šesť rokov a kombinujem širokú škálu techník. Vďaka čomu viem masáž prispôsobiť na každého klienta tak ako potrebuje. 

Postupom času som pochopila, že sa treba pozrieť aj na príčinu a nie len na dôsledok. Spúšťačom u mňa bola rakovina, ktorá mi otvorila oči a vďaka nej som pochopila, že počúvať svoje telo a mýšlienky je základ bez ktorého nič nezmením. V tomto období som sa stretla aj s terapiou Theta Healing®, ktorá mi pomohla rýchlo nájsť dôvody prečo sa mi to stalo a ako som to mohla zmeniť. Postupne krok za krokom som uvoľnila traumy z detsva, nefunkčné vzorce správania a deštruktívne myslenie. Vďaka tomu som sa vyliečila a teraz už viem aké je dôležité počúvať svoje telo, dopriať si aj relax, dbať na výživu, nezabúdať na seba a ak mám problém tak neváhať a riešiť ho.

Rozhodla sa sa preto vytvoriť miesto, kde môžete nadobudnúť pokoj, zrelaxovať sa a kde máte môžnosť upratať si myšlienky. Jednoducho žiť šťastnejší a zdravší  život.

Teším sa na Vás.

Ahojte,

volám sa Juraj Palka a venujem sa energetickým terapiám, ktoré vám môžu pomôť v mnohých smeroch. Som rád, že sme nadviazali so Zuzkou spoluprácu.

 

O mne

Na ceste duševného rozvoja som už druhý rok. Priviedla ma na ňu moja ťažká zdravotná situácia, kde som si uvedomil že musím spraviť veľkú zmenu vo svojom živote. Za túto dobu som sa okrem iného naučil, že každý človek má na niečo nadanie, a keď zistí čo to je, mal by ísť za tým.

 

Počúval som, že mám upokojujúci dotyk a objatia. Preto som začal po školeniach zastrešených organizáciou R.A.I. praktizovať energetické terapie REIKI, ADT – Aktívnej duchovnej terapie a AROLO, kde som sa naučil prostredníctvom svojich rúk privádzať energiu potrebnú na nastolenie rovnováhy energie v ľudskom tele. Pretože energetická nerovnováha je hlavná príčina vzniku fyzických a mentálnych ťažkostí. Nakoľko žijem týmto životom, mám radosť keď môžem pomôcť druhým v ich životných situáciách. Každý by mal žiť zdravý, plnohodnotný život a presne s tým Vám rád pomôžem.

bottom of page