top of page

ACCESS BARS® tzv. TERAPIA DOTYKOM


Je dotyková terapia zameraná na dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, „čistenie“ doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a otvorenie vedomia.

„Najvyššia forma liečenia je uvedomenie." Gary Douglas — zakladateľ techniky ACCESS BARS®.

Ako to funguje?


Táto jemná ručná technika pomocou určitej kombinácie bodov rozprúdi elektromagnetický náboj, ktorý sa pohybuje cez a okolo hlavy. Tieto energetické pruhy sa spájajú v konkrétnech „bars-miestach“ a korelujú do rôznych oblastí a aspektov života. Pomocou aktivácie týchto bodov stlačíte tlačidlo "Odstrániť" na preplnenom pevnom disku vášho počítača – len tentoraz vytvárate priestor vo vašom mozgu. Veci ako negatívne myšlienkové vzorce alebo nekonečné vnútorné rozhovory, ktoré vám v noci nedajú späť, sa môžu zrazu uvoľniť a vytvoriť priestor pre pokoj, ktorý ste hľadali. Zmeny nastavajú vo všetkých oblastiach života.

Dnes sa ACCESS BARS® praktizuje vo viac ako 170tich krajinách sveta, používa sa ako mocný a pragmatický nástroj v rodinách, školách, v podnikaní, v športe, vo verejných službách, psychológii, u umelcov a mnohých ďalších.Pre koho je táto terapia vhodná?


Pre každého, kto chce zmeniť svoj život k lepšiemu a je pripravený zmenu prijať. Bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu či vierovyznanie.


S čím vám môže táto terapia pomôcť:

 • uvoľniť stres a napätie v tele,

 • naštartovať samoozdravovacie procesy v tele,

 • pri nespavosti, vyčerpanosti, únave či depresii,

 • pri migrénach, alergiách, astme, ekzémoch,

 • zvýšovať životnú energiu, radosť zo života

 • nájsť si novú prácu, urobiť zmeny v živote

 • urýchlovať hojenie rán, uľavovať od bolestí napr. pri rekonvalescencii

 • v náročných životných situáciách, úzkosti či syndróme vyhorenia

 • je vhodná aj pre autistov či ľudí s  alzheimerom

 • a omnoho viac...

Státisíce ľudí využili ACCESS BARS® na zmenu mnohých aspektov svojho tela a života, vrátane spánku, zdravia a hmotnosti, peňazí, sexu a vzťahov, úzkosti, stresu a mnohých ďalších.


"Všetko v živote k nám prichádza s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou". - Mantra z Access Bars®

Aký je to pocit?


Vybavujete si nejaký okamih vo svojom živote, kedy ste boli úplne zrelaxovaní a bolo o vás dokonale postarané? Alebo je to už dávno, čo ste boli liečení s láskavosťou bez akýchkoľvek hodnotení vášho tela i vás samotných?


Sedenie bude pre vás pocitovo zakaždým iné. Mať svoje „Barsy spustené“ (aktivované) je relaxačné a pokojné. Predstavte si následky skvelej masáže alebo prechádzky v prírode.


Najčastejšie ľudia hovoria, že majú pocit úplnej relaxácie. Mnoho ľudí zaspí - dokonca aj v hlučnom prostredí. Niektorí ľudia majú predstavy, iní majú pocitujú jemné brneniea či príjemné teplo. Mať svoje „Barsy spustené“ (aktivované) je relaxačné a pokojné.


Najlepší spôsob, ako zistiť čo je ACCESS BARS® je, si to vyskúšať na vlastnej koži.


Ako prebieha terapia ACCESS BARS®?

 • Vysvetlíme si priebeh terapie ako aj či sa chcete na niečo konkrétne zamerať.

 • Klient si oblečený ľahne na masérsky stôl a relaxuje.

 • Prebehne energetické napojenie a postupne spustenie 32 bodov na hlave a čistenie nefunkčných myšlienkových pochodov.

 • Po ukončení terapie sa klient cíti odpočatý.


Na túto terapiu odporúčam prísť otvorený terapii pre čo najlepší výsledok. Ideálna dĺžka terapie je 60 minút.

Táto terapia nemá žiadne kontraindikácie.


Ako vznikla terapia ACCESS BARS®?


ACCESS BARS® je jemná ručná technika, ktorú predstavil Gary Douglasom na začiatku 1990.


Jedna z vecí, ktorá úplne zmení váš život a stane sa prirodzene na každom sezení ACCESS BARS®, je proces prijímania. Ako často dovolíme inej osobe, aby nás skutočne obdarovala? Naučiť sa prijímať je kľúčom k tomu, aby ste do svojho života pozvali viac toho, po čom túžite. ACCESS BARS® umožňuje prijímanie inak, než akákoľvek iná modalita v této realite.


Viac informácií o metóde nájdete na https://www.accessconsciousness.com alebo si pozrite dokument https://accessbeyondwords.com


Cenník ACCESS BARS®


Terapia v trvaní 60 minúť - 40Recent Posts

See All

Comments


bottom of page