top of page

THETA HEALING®


Je moderná meditačná technika určená na zmenu a skvalitnenie osobného, partnerského, profesionálneho, emocionálneho, spirituálneho aj fyzického zdravia.

V Theta healingu® si osvojíte rôzne techniky, no predovšetkým prácu s presvedčeniami. Pomocou tejto techniky je možné v podvedomí nájsť skryté negatívne programy, vzorce správania či automatické podvedomé reakcie. Môžeme im tak porozumieť, uvoľniť ich a nahradiť novými, pozitívnymi.

Pomocou tejto terapie sa učíme aj ako využívať vlastnú prirodzenú intuíciu tým, že sa spojíme s bezpodmienečnou láskou Tvorivej Energie, ktorá je zdrojom transformačnej sily.


"Vďaka Theta healingu som si uvedomila, že nič nie je nemožné! " - Zuzka

Ako to funguje?


Hladina Theta (4-7 Hz) je názov, ktorý dali vedci mozgovej hladine, ktorú dosahujeme počas hlbokej meditácie. Je čiastočným útlmom vedomia, keď mozog nereaguje na vonkajšie podnety. Dostávame sa do nej pri najhlbšom uvoľnení a pri spánku doprevádzanom snami.


Navodiť samovoľne hladinu Theta a zotrvať v nej môže byť náročné, ale nie nemožné. Vedomé navodenie mozgovej frekvencie v hladine Theta umožňuje vstúpiť do podvedomej časti mysle. V nej je možné vnímať, vidieť, počuť a pracovať s Tvorivou energiou všetkého čo je.


Theta hladina je stavom hlbokej meditácie, spánku, snívania, dosahujeme ho krátko pred spaním a takmer pred prebudením. Dosahuje sa aj v hypnóze – ThetaHealing® však nie je hypnózou.

Pre telo, myseľ aj dušu je vedomé vstupovanie do hladiny Theta (hlbokej meditácie) veľmi výživné. Ponáranie sa do meditácie v hladine Theta pôsobí priaznivo na EQ, predstavivosť, podporuje kreativitu, harmonizuje obe hemisféry mozgu, skvalitňuje vyjadrovacie schopnosti a blahodárne pôsobí na fyzický aspekt zdravia.

ThetaHealing® meditácia automaticky prepne mozgovú frekvenciu do hladiny Theta. Práve v tejto hladine sme s neobyčajnou ľahkosťou schopní porozumieť všetkému, čo nám za plného vedomia nebolo úplne jasné, alebo vyriešiť problém, s ktorým si dlhodobo nevieme rady.Pre koho je táto terapia vhodná?


Pre každého, kto chce zmeniť svoj život k lepšiemu a je pripravený zmenu prijať. Bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu či vierovyznanie.


S čím vám môže táto terapia pomôcť:

 • nájsť zmysel, radosť a lásku v  živote

 • so sebaláskou, sebahodnotou

 • s vytvorením zdravých hraníc

 • zlepšiť svoj osobný či partnerský život

 • zlepšťsvoj profesionálny život či podnikanie

 • so zbavením závislostí

 • zistiť príčinu svojich neúspechov

 • zastaviť opakujúce sa nepríjemné situácie

 • s otvorením finančnej hojnosti

 • so zdravotnými problémami či chronickými bolesťami

 • s vysporiadaním sa traumatických zážitkov

 • s transformovaním strachu, fóbie, zlosťi či nenávisťi na porozumenie a napredovanie

 • zlepšiť svoju intuíciu v každej oblasti života

 • a omnoho viac...Ako prebieha konzultácia?

 • Konzultáciu je možné vykonať osobne alebo aj online.

 • Pred konzultáciou je dôležité si premyslieť na čom naozaj chcete pracovať.

 • Odporúčam prísť s nastavením, že chcete zmenu a ste jej otvorení.

 • Je potrebné aby telo bolo dobre hydratované a neboli ste počas trvania konzultácie vyrušovaní (online konzultácia)

 • Na začiatku konzultácie si preberieme čo si prajete zmeniť a vysvetlíme si ako to bude prebiehať.

 • Pomôžem vám znížiť frekvenciu mozgových vĺn na hladinu theta a spoločne sa pozrieme na vašu situáciu

 • Následne spolu odstránime a vyriešime negatívne procesy a presvedčenia z vášho podvedomia a nahradíme novými, aby ste mohli žiť tak, ako si prajete a túžite.

 • Zmeny nastávajú okamžite, to je najlepšie výhoda tejto terapie.

 • Po každej konzultácii by mal klient pocítiť pozitívnu zmenu v riešenej oblasti, rovnako ako aj vo svojom živote. Je však potrebné aby podporoval nový pohľad na život tzv. konať a tvoriť s nastavením po akom túži.

 • Počet konzultácií je vždy individuálny vzhľadom na tému, s ktorou pracujeme. Niekedy postačí len jedno sedenie.


Pri prvej konzultácii si na začiatku vysvetlíme ako táto terapia funguje, akým spôsobom sa vykonáva a ako prebieha konzultácia. Jednoducho zistíme či si spolu ladíme a či je to tá vhodná terapia pre vás.

Výhodou tejto terapie je, že je veľmi rýchla, jednoduchá a efektívna. Už po prvom sedení klienti pociťujú veľkú úľavu, hlboké uvedomenie a posun v ich živote. Počet konzultácií je vždy individuálny. Záleží to od toho, koľko pridružených presvedčení je s daným problémom spojených a ako rýchlo ich bude možné preprogramovať na tie posilňujúce. Niekedy je potrebné dostať sa hlbšie aby sme pochopili príčinu. Po prvej konzultácií budeme vedieť či je potrebné prísť na ďalšie konzultácie, koľko a v akých intervaloch. Ďalšie konzultácie sú väčšinou už v trvaní cca 60 minúť.


Ako vznikla táto terapia?


ThetaHealing® vyvinula v 90-tých rokoch minulého storočia Vianna Stibal, ktorá sa vtedy zaoberala prírodným liečiteľstvom, terapeutickými masážami a intuitívnou diagnostikou. V roku 1995 Vianne, matke 3 detí, diagnostikovali rakovinu, ktorá sa rýchlo šírila a zasahovala jej pravú nohu. Vianna skúšala všetko – dostupné konvenčné aj alternatívne metódy liečby, ale bez úspechu.

V priebehu jednej z terapií, ktoré viedla, Vianna zistila, že môže nariadiť okamžité uzdravenie fyzického ochorenia klientky a byť svedkom tohto liečenia. Keď svoj objav aplikovala na vlastnom rakovinovom ochorení, jej noha sa vrátila do normálnych rozmerov, opuchy spľasli a rakovina zmizla – okamžite! Od tej doby Vianna zdokonaľovala svoje znalosti a prax, a teraz po celom svete učí inštruktorov princípom ThetaHealing® tak, aby táto znalosť mohla byť zdieľaná a užívaná všetkými.


Vianna chcela vedieť, prečo jej technika funguje, a tak požiadala o pomoc lekára, ktorý napojil praktikantov ThetaHealing® a ich klientov na elektroencefalograf. Zistili, že sa mozog praktikantov automaticky prepína do hladiny Théta. Navyše, keď praktikant ThetaHealing® začal pracovať s klientom, frekvencia mozgových vĺn klienta tiež automaticky prešla do stavu Théta (bunková komunikácia). Okrem Vianniných vedeckých skúmaní sa v poslednej dobe objavuje stále viac a viac kníh potvrdzujúcich, že mozgové vlny Théta nám umožňujú prístup k podvedomiu i vyššej úrovni vedomia.


Vďaka tisícom klientov Vianna objavila nielen úžasný spôsob, ako sa napojiť na tvorivú energiu, ale aj to, že táto energia môže okamžite zmeniť presvedčenia a pocity, ktoré sú spojené s chorobou. Najzásadnejším objavom bolo zistenie, že techniku je možné naučiť aj ostatných. Vianna, zakladateľka ThetaHealing®, naučila túto techniku už tisíce ľudí. V súčasnosti školí lektorov techniky ThetaHealing® po celom svete, aby ju mohli odovzdávať ďalej …


“Nikdy sa nebojíme toho, čoho si myslíme, že sa bojíme.” — Viana Stibal, zakladateľka techniky Thetha healing®.

Viac informácií o metóde nájdete na www.thetahealing.com alebo na FB profile facebook.com/ThetaHealingByVianna


Cenník


Prvá konzultácia v trvaní 30 minúť - 0

Ďalšia konzultácia v trvaní 60 minúť - 50

273 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page