top of page

AKTÍVNA DUCHOVNÁ TERAPIA - ADT


Jedná sa o aktívnu duchovnú terapiu, ktorej cieľom je v krátkej dobe odstrániť následky (sprievodné príznaky) chorôb. Pôvod každej choroby môžeme odvodiť zo psychickej príčiny, ktorá sa najprv energeticky prejavuje, aby sa potom fyzicky vo forme symptómov ukázala.


Duša sa zafarbí farbou svojich myšlienok.“ — Marcus Aurelius

Ako to funguje?


Energetické telo, aura, čakry – kto už len verí v takýto mystický nezmysel? Túto otázku si kladie množstvo ľudí, pretože toto je najbežnejší uhol pohľadu. Dlho sa danou tematikou zaoberali aj vedci a našli metódy, spôsoby a nástroje ktorými tieto úkazy môžu dokázať.


Pre vedcov energetické telo, aura, čakry už dávno nie sú žiadnym mýtom. Každý človek má k dispozícií viacero tiel. Prvé je hrubo hmotné fyzické telo, ktoré vieme chytiť a cez ktoré cítime bolesť. Potom máme energetické telo. Toto sa skladá z jemno hmotnejších energií.Energetické telo prestupuje fyzické telo a je väčšia ako fyzické telo zhruba o 60 cm. Presahujúcu časť energetického tela voláme Aura. Z aury vychádza žiara a toto voláme vyžarovanie aury. Potrava v našom tele sa mení komplikovaným spôsobom na energiu ktorá nás zásobuje. Ale máme aj iný zdroj zásobovania energiou a tým je energetické telo. Energetické telo si stále vymieňa energiu s okolím. Na toto vymieňanie potrebujeme isté zariadenie tzv. Čakry. Každá čakra má v prvom rade biologickú funkciu. Je v neustálom spojení s nervovým systémom zodpovedajúcej časti fyzického tela. Cez nervový systém zásobuje orgány a bunky tela energiou a prostredníctvom energie aj informáciami.


Zákon KARMY – v dnešnej spoločnosti, obzvlášť v oblasti zdravotníctva, je choroba vždy spájaná s osudom a je braná ako niečo zlé – že choroba je zákerným nepriateľom človeka. KARMA je zákon znovunastolenia rovnováhy. Keďže je to zákon, patrí medzi kozmické zákony, a tým jeho pôsobenie platí pre všetky duše rovnako. Predstavme si ju ako váhu, kde na jednej strane sú pozitívne a na druhej strane negatívne učebné procesy. Ak na jednej strane odoberieme jeden učebný proces, naša váha sa vychýli z rovnováhy. Aby sme váhu dostali do rovnováhy, musíme v tomto, alebo inom živote prežiť protikladný učebný proces, ktorému už hovoríme Karmický učebný proces. A takto sa znovu nastolí rovnováha.


Počas sedenia sa privedie liečivá energia na potrebné miesto. Energia sa rozlišuje farebne podľa potreby. Napríklad ak má klient migrénu privedieme mu ružovú liečivú  energiu, ktorá vytvára pociť šťastia, radosťi a nádeje. Úľava môže nastať okamžite alebo postupne do 12 hodín. Počas jedného sedenia sa zameriavamie len na jeden konkrétny problém, ktorý si na začiatku definujeme pri spoločnej konzultácii.Pre koho je táto terapia vhodná?


Pre každého, kto chce zmeniť svoj život k lepšiemu a je pripravený zmenu prijať. Bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu či vierovyznanie.


S čím vám môže táto terapia pomôcť:

 • naštartovať samoozdravovacie procesy v tele,

 • uvoľniť stres a napätie v tele a svaloch

 • pri bolestiach kĺbov a chrbtice

 • pri upchatých dutinách

 • pri boleťiach uší

 • pri stiahnutií ciev

 • pri kŕčoch a menšturačných bolestiach

 • pri únave, či depresii,

 • pri migrénach,

 • terapia celkovo zvýšuje životnú energiu

 • a omnoho viac...

Táto terapia nemá žiadne kontraindikácie.


Aký je to pocit?


Spočiatku chvíľu trvá kým sa myšienky ukľudnia, postupne však príde pokoj a úplne uvoľnenie. Môžete pociťovať príjemné teplo, ktoré sa postupne rozlieva po celom tele. Niekto pocituje tlak, mravčenie, pŕhlenie, nič. Každá reakcia je správna reakcia, je to dôsledok toho ako telo vníma energiu. Každý sme iný a preto môžme aj inak reagovať. Výsledok to neovplyvňuje.Ako prebieha SEDENIE?

 • Vysvetlíme si priebeh terapie ako a či sa chcete na niečo konkrétne zamerať (10min).

 • Následne v stoji harmonizujeme auru a čistíme čakry, potom si klient oblečený ľahne na masérsky stôl a relaxuje.

 • Prebehne energetické napojenie a postupné spustenie energetickej terapie v tele pomocou jemných dotykov. Klient pocituje príjemné teplo.

 • Po ukončení terapie sa klient cíti uvoľnený a uzemnený.

 • Preberieme si čo sa udialo a ako bude dobré ďalejpostupovať.

 • Po ukončení je potrebné aby ste sa najbižších 12 hodín nekúpali ani nesprchovali (výnimkou je zmytie vlasov)


Sedenie ADT prebieha v dĺžke maximálne 60 minút. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku odporúčame absolvovať sedenie (ADT KOMBO) doplnené o Reiki terapiu spolu v celkovej dĺže 120 minnút.

Sedenie prebieha osobne u nás v salóne.


Ako vznikla táto terapia ?

Liečiteľ a terapeut E.E Eckard Strohm pôvodom z Nemecka pred viac ako 30 rokmi vyvinul energetický liečebný systém, ktorý nazval "Aktívna Duchovná Terapia" v šaolínskom kláštore v Číne a to vo veku 16 rokov. Na začiatku pod vedením otca (uznávany liečiteľ) rozvinul svoje vlastné schopnosti ďalej. V tomto období absolvoval aj výcvik na hypnoterapeuta a vyvinul z toho zvláštnu efektívnu formu terapie, ktorá je dnes celosvetovo predávaná ďalším terapeutom. Už roky Eckard Strohm cestuje do rôznych krajín a pravidelne ponúka dni liečenia zadarmo.

Na záver vám chceme informovať že poskytované terapie nenahrádzajú prácu zdravotných odborníkov a pracovníkov. Právo zaručené ústavou nám umožňuje využiť poznatky získané absolvovaním kurzov a seminárov k poradenskej činnosti v snahe pomôcť iným ľuďom. Neodporúčame našim klientom prerušenie liečby klasickou medicínou, alebo ukončenie užívania liekov bez predchádzajúcej konzultácie so svojim lekárom.

Cenník duchovnej terapie - ADT


Sednie vykonáva Juraj Pálka /0940 212 114

ADT v trvaní max. 60 minúť - 40

ADT KOMBO v trvaní max. 120 minút - 70€


205 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page